Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Gdzie kupić Bio sok z superowocu Acai

oszczedzanieonline

Mój profil

Preferuję stosowanie metod rozsądnego i efektywnego oszczędzania, które przybliżają mnie do osiągnięcia celów finansowych, takich jak prywatna emerytura - to jest do wolności finansowej dzięki życiu rentiera.

Opis bloga

Metody rozsądnego i efektywnego oszczędzania, które przybliżą każdego do osiągnięcia celów finansowych, choćby prywatnej emerytury - tzw. wolności finansowej dzięki życiu rentiera.

archiwum

  2015
  Lipiec
  Maj
  Kwiecień
  Marzec
  Styczeń

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 26822 osób

Oszczędzanie Online

menu

 1. Strona Główna
 2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

 1. Księga Gości 0
 2. Dodaj do Księgi

mój avatar


oszczedzanieonline

Gdzie kupić Bio sok z superowocu Acai

Do niedawna jeszcze jagody Acai, które występują jedynie w lasach środkowej Brazylii, były znane tylko tubylcom którzy mieszkali w tamtych regionach. Używane były w charakterze leczniczym, ale również jako jeden z bardziej istotnych elementów codziennej diety, również dzięki jedzeniu tych jagód mieszkańcy amazońskiej dżungli mogli utrzymać zdrowie oraz kondycję. Kiedy świat zachodni zaczął sprawdzać ten malutki, niepozorny owoc, to okazało się, że jest on kopalnią składników odżywczych, minerałów i witamin.


Owoce acai wpierają działania zdrowotneNiewiele jest owoców, które poszczycić się mogą taką ich zawartością, trudno się więc dziwić, iż w szybkim tempie zdobyły światową sławę. Owoce Acai mają dużą ilość białek, błonnika i węglowodanów, lecz poza tymi tradycyjnymi składnikami zawierają poza tym antyoksydanty oraz polifenyle - a są to związki ogromnie pożyteczne dla naszych organizmów. Polifenyle wspomagają pracę serca, a antyoksydanty blokują większość wolnych rodników, chroniąc w ten sposób przed ich szkodliwym wpływem na organizm.
Obecnie wyroby z owoców Acai sprzedawane są na całym świecie, a jedną z najpopularniejszych ich form stały się soki. Można je spożywać w zasadzie codziennie i są rewelacyjnym dopełnieniem zwykłej diety, ponieważ zawierają w zasadzie wszystkie substancje oraz związki, jakie się znajdują w zerwanych owocach. Soki sprzedawane w najlepszych sklepach nie mają szkodliwych dodatków słodzących oraz konserwantów, tak więc będą posiadać dokładnie takie same właściwości zdrowotne, jak pozostałe oferowane preparaty z jagód Acai.
O dużym znaczeniu tych owoców na serce, naczynia krwionośne i ochronę przed rakiem już było wspominane, lecz to jedynie niewielka część ich niezwykłych właściwości. Są one pełne witamin z grupy B, E i C, nienasyconych kwasów tłuszczowych, które są konieczne do właściwego działania naszego mózgu i składników mineralnych. Zawartość tych składników podnosi także odporność i aktywizuje ciało do walki z chorobami. Dla wielu ludzi ogromnie wartościowa będzie również rola odchudzająca - sok z Acai czyści organizm z toksyn i działa oczyszczająco, przez co doskonale wspomaga utratę masy ciała, jest zarazem smacznym dodatkiem żywieniowym.


Głosuj (0)
obligacje241 21:32:14 13/04/2015 [Powrót] Komentuj