Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Czym kierować się przy wyborze obligacji korporacyjnych?

oszczedzanieonline

Mój profil

Preferuję stosowanie metod rozsądnego i efektywnego oszczędzania, które przybliżają mnie do osiągnięcia celów finansowych, takich jak prywatna emerytura - to jest do wolności finansowej dzięki życiu rentiera.

Opis bloga

Metody rozsądnego i efektywnego oszczędzania, które przybliżą każdego do osiągnięcia celów finansowych, choćby prywatnej emerytury - tzw. wolności finansowej dzięki życiu rentiera.

archiwum

  2015
  Lipiec
  Maj
  Kwiecień
  Marzec
  Styczeń

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 26822 osób

Oszczędzanie Online

menu

 1. Strona Główna
 2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

 1. Księga Gości 0
 2. Dodaj do Księgi

mój avatar


oszczedzanieonline

Czym kierować się przy wyborze obligacji korporacyjnych?

Obligacje korporacyjne to inwestycja, która niesie ze sobą ryzyko. Skutkiem tego, potencjalny nabywca powinien zapoznać z ewentualnym zagrożeniem kupna danego papieru wartościowego. Agencje Ratingowe posiadają jedno z narzędzi, które pomaga nam ocenić ryzyko przyszłej inwestycji jest tzw. Rating obligacji korporacyjnych. Jest to zestawienie wielorakich propozycji obligacyjnych razem z ich wymierzanym ryzykiem.

Rating obligacji koproracyjnych

Takie zestawienie jest produkowane poprzez profesjonalnych analityków, którzy szacują ryzyko konkretnej inwestycji. Czynniki brane w rachubę przy takiej analizie to pomiędzy innymi: tężyzna finansowa emitenta a także potencjalne możliwości rozwoju danej firmy. Z tej przyczyny, dobitnie rekomendujemy poznanie się z analizą danej inwestycji, zanim podejmiemy wolę o kupnu danego papieru drogocennego. Jednym z serwisów, który oferuje tego typu skompilowania jest modny rynek Catalyst.

Na stronie głównej owego serwisu, możemy wyszperać także instrukcję czystego odczytania ratingu danej obligacji, jak i oceny znanych emitentów. Rzecz jasna, wszelkie ratingi są aktualizowane na poczekaniu. Jest to przykładowe z wielu udogodnień dla przyszłych inwestorów, dzięki którym, rynek wtórny obligacji raduje się raz po raz ogromniejszą sławą. Przy ocenie konkretnej ofert inwestycyjnej trzeba uwzględnić jej dostępność. W wypadku obligacji korporacyjnych, sporą dostępnością znamionują się obligacje Getin Banku.

Poza tym, obligacje Getin Noble są obecne w giełdowym systemie Catalyst, dzięki po kiego możemy drobiazgowo przeanalizować pełną propozycję danych obligacji.


Głosuj (0)
obligacje241 11:00:45 7/01/2015 [Powrót] Komentuj