Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Pozyczki społecznościowe

oszczedzanieonline

Mój profil

Preferuję stosowanie metod rozsądnego i efektywnego oszczędzania, które przybliżają mnie do osiągnięcia celów finansowych, takich jak prywatna emerytura - to jest do wolności finansowej dzięki życiu rentiera.

Opis bloga

Metody rozsądnego i efektywnego oszczędzania, które przybliżą każdego do osiągnięcia celów finansowych, choćby prywatnej emerytury - tzw. wolności finansowej dzięki życiu rentiera.

archiwum

  2015
  Lipiec
  Maj
  Kwiecień
  Marzec
  Styczeń

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 26822 osób

Oszczędzanie Online

menu

 1. Strona Główna
 2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

 1. Księga Gości 0
 2. Dodaj do Księgi

mój avatar


oszczedzanieonline

Pozyczki społecznościowe

Robota to sposób na dorobienie się pieniędzy służących do utrzymania się. Ale nikt nie może wydawać wszystkich wyrobionych poprzez siebie pieniędzy. Wszyscy teoretycy gospodarek od przez cały czas ogłaszają, iż podstawą rewelacyjnej kondycji walutowej postaci nieabstrakcyjnej jest, ponadto profesji zarobkowej, też zachowywania i ostrożne gospodarowanie odłożonymi środkami.

Pro-zysk pożyczki społecznościowe

Takim gospodarowaniem na sto procent nie jest łapanie pieniędzy w klasycznej skarpecie. Środki wniesione w ten sposób naprawdę marnują na wartości z przyczyny procesów inflacyjnych (wzrostu cen zmniejszającego siłę nabywczą posiadanych środków). Tym samym też oszczędzanie winno występować razem z rozumowym lokowaniem posiadanych pieniędzy. Najprostszym środkiem od przez cały czas było założenie pieniędzy na lokatę. Ten materiał pieniężny polega na "zamrożeniu" naszych pieniędzy w banku na ustalony termin, za co w miejsce dostajemy odsetki, w wysokości paru procent w miar roku.

Nie są to wiec nadmiernie wysokie zyski, przynajmniej jest to ponoć najbezpieczniejszy sposób lokowania oszczędności. Istnieją jednak również inne formy inwestowania oszczędności. Jedną z nich są pożyczki społecznościowe. Co to takiego? - spyta niejeden potencjalny inwestor. Uplastycznijmy wskutek tego zasadę funkcjonowania pożyczek społecznościowych. Za przykład niech posłuży tutaj spółka Nobiles2 i jej propozycja. Program oszczędzania Pro-Zysk, proponowany przez Nobiles2, opiera się istotnie na pożyczkach społecznościowych. W konspekcie powiadając Nobiles2 pośredniczy między postacią inwestującą własne środki (która w tym wypadku będzie pożyczkodawcą), a pożyczkobiorcą, będąc zarówno gwarantem spłaty pożyczki.

Planując na ten gatunek inwestycji możemy liczyć na duże profity, jakkolwiek jednocześnie, nie tak jak w wypadku innych dochodowych inwestycji, obowiązuje w tym miejscu gwarancja zwrotu kapitału, albowiem Nobiles2, będąc swoistym żyrantem całego przedsięwzięcia, zapewnia bezpieczne udzielanie pożyczek, eliminując tym sposobem ryzyko poniechania naszych środków. Dzięki inwestycji, jaką są pożyczki społecznościowe, oszczędzanie osiągnęło do nogi nowy przejaw. Nie musi naprawdę polegać na odbieraniu delikatnych kwot z lokat, lecz może konstytuować chociażby subsydialnezupełniające źródło profitu.


Głosuj (0)
obligacje241 11:00:34 7/01/2015 [Powrót] Komentuj