Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Jak osiagnąć sukces życiowy

oszczedzanieonline

Mój profil

Preferuję stosowanie metod rozsądnego i efektywnego oszczędzania, które przybliżają mnie do osiągnięcia celów finansowych, takich jak prywatna emerytura - to jest do wolności finansowej dzięki życiu rentiera.

Opis bloga

Metody rozsądnego i efektywnego oszczędzania, które przybliżą każdego do osiągnięcia celów finansowych, choćby prywatnej emerytury - tzw. wolności finansowej dzięki życiu rentiera.

archiwum

  2015
  Lipiec
  Maj
  Kwiecień
  Marzec
  Styczeń

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 26822 osób

Oszczędzanie Online

menu

 1. Strona Główna
 2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

 1. Księga Gości 0
 2. Dodaj do Księgi

mój avatar


oszczedzanieonline

Jak osiagnąć sukces życiowy

Wolność finansowa - ten zwrot dla wielu jest celem, do którego dąży poprzez pełne życie. Ale przede wszystkim na czym polega sukces żywotny? Jaki jest klucz do sukcesu witalnego? Jakże określić, czy komuś udało się takowy spełnić oraz nie? Jakich kryteriów należy użyć, żeby precyzyjnie określić istnienie i wielkość triumfu? Pytanie zawarte w tytule tego teksu wydaje się stereotypowe i postawione nade wszystko retorycznie. Ale zaledwie z pozoru.

Po chwil namysłu praktycznie każdy zajdzie do wniosku, iż nie jest bez komplikacji określić moment, w którym można z kompletną stanowczością zakomunikować, iż życiowy sukces stał się obcym udziałem.

Prawo przyciągania wg Joe Vitale

Dla wielu ludzi prostym, i nade wszystko jedynym, sposobem na określenie spełnienia sukcesu życiowego poprzez daną osobę jest zajrzenie na jej status majątkowy. Jeżeli znamionuje się on odpowiednią ilością zer na koncie tolerują oni, że postać taka spełniła wolność i sukces finansowy, a co za tym idzie i witalny. Wydaje się jednakże, że jest to nadto płytkie podejście do tej idei. Gdyż co w takim razie ogłosić o postaci, która stała się bogata dzięki wygranej w totolotku?

Z pełną pewnością zapełnia ona warunek o stosownej ilości zer na koncie. Czy jednak pójście do kolektury i skreślenie niewielu cyfr, dzięki po co wygrywa się wspaniałość, przysparza podstawy do twierdzenia o tym, że zwyciężający osiągnął triumf żywotny? Raczej nie - przecież nie było to rezultatem jego profesji jak i dziwnych zdolności, a jedynie zrządzeniem losu. Joe Vitale autor książek motywacyjnych upewnia, że jeżeli pozbędziemy powściągających się nas uprzedzeń i agregatów mamy możliwość poczynić i osiągnąć zwłaszcza wszystko. Rozwój osobisty i szerokie horyzonty myślowe to najprostsza droga do tryumfu.

Nie ulega najmniejszym wątpliwościom nieodzowna jest mało tego zarówno niezmienna ciągłość i upór, jednakże swoje nastawienie i ujęcie o możliwości osiągania wszelkich przewidzianych sensów to podstawa. Notorycznie w tym kontekście przytacza się prawo przyciągania, według którego nasze indywidualne postępowanie przesądza to jak wygląda rzeczywistość. Skutkiem tego też można przekazać nietrudny wniosek, iż triumf żywotny to de facto zdolność osiągania wszech zdecydowanych celów. Jeżeli uspokoimy taką zdolność, wszelkie inne sztuczne życiowe tryumfy, takie jak choćby majętność, osiągniemy w przelocie.


Głosuj (0)
obligacje241 11:00:30 7/01/2015 [Powrót] Komentuj