Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Lokaty - pewny zysk

oszczedzanieonline

Mój profil

Preferuję stosowanie metod rozsądnego i efektywnego oszczędzania, które przybliżają mnie do osiągnięcia celów finansowych, takich jak prywatna emerytura - to jest do wolności finansowej dzięki życiu rentiera.

Opis bloga

Metody rozsądnego i efektywnego oszczędzania, które przybliżą każdego do osiągnięcia celów finansowych, choćby prywatnej emerytury - tzw. wolności finansowej dzięki życiu rentiera.

archiwum

  2015
  Lipiec
  Maj
  Kwiecień
  Marzec
  Styczeń

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 26822 osób

Oszczędzanie Online

menu

 1. Strona Główna
 2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

 1. Księga Gości 0
 2. Dodaj do Księgi

mój avatar


oszczedzanieonline

Lokaty - pewny zysk

W dzisiejszych czasach zewsząd napadają nas reklamy banków i innych firm, proponujących różnorakie tryby pomnażania naszych pieniędzy. Nęcą nas znane osoby, stosowane w reklamach kolory, wciągające intonacje czy wyraziste creda. Jednakże zdawać sobie sprawę należy, iż czujność są sprawą, nad którą pożądane byłoby zastanowić się dłuższą chwileczkę, albowiem niedobrze przedsięwzięta wola może nas boleśnie "uderzyć po kieszeni". Oczywiście przy wyborze poprawnego banku i środka zachowywania (np. oszczędzanie na lokatach) pożądane byłoby poszukać mniej bądź w wyższym stopniu profesjonalnej pomocy.

Na rynku działa sporo instytucji zajmujących się doradztwem pieniężnym. Ich pracownicy zawodowo zestawią wszelakie osiągalne oferty i zgodnie z możliwościami oraz preferencjami petenta, zademonstrują wszelkie za i przeciw rzeczowych wyborów. Jeśli tymczasem nie chcemy wydawać pieniędzy na doradców, pomyślny będzie ranking lokat.

Najlepsze lokaty bankowe 2015

Sporo takowych wyszukać można w Necie. Uwzględniają one mnogie kryteria oceny lokat. Między poszczególnymi szykami znajduję się różnice, jednakże bez wątpienia najlepsze lokaty bankowe występują u szczytu każdego z nich. Opcjonalnie ich pozycje mogą się różnić o jedną albo dwie, zależnie od kryterium panującego w danym szyku.

Rankingi uwzględniają wielorakie typy lokat, a więc lokaty o stałym oprocentowaniu, ale dodatkowo lokaty o zmiennym oprocentowaniu. Wiele serwisów, które zamieszczają szyki lokat, na własnych stronach umieszcza również kalkulatory, dzięki którym możemy obliczyć zysk z lokat, w stosunku do gatunku wybranej lokaty i jej długości. Korzystanie z lokat, to wspaniała forma oszczędzania.


Głosuj (0)
obligacje241 11:00:23 7/01/2015 [Powrót] Komentuj