Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Jaki komputer jest najlepszy?

oszczedzanieonline

Mój profil

Preferuję stosowanie metod rozsądnego i efektywnego oszczędzania, które przybliżają mnie do osiągnięcia celów finansowych, takich jak prywatna emerytura - to jest do wolności finansowej dzięki życiu rentiera.

Opis bloga

Metody rozsądnego i efektywnego oszczędzania, które przybliżą każdego do osiągnięcia celów finansowych, choćby prywatnej emerytury - tzw. wolności finansowej dzięki życiu rentiera.

archiwum

  2015
  Lipiec
  Maj
  Kwiecień
  Marzec
  Styczeń

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 26822 osób

Oszczędzanie Online

menu

 1. Strona Główna
 2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

 1. Księga Gości 0
 2. Dodaj do Księgi

mój avatar


oszczedzanieonline

Jaki komputer jest najlepszy?

Niemniej jednak, że niezwykle często zamierzamy na zakup komputerów mobilnych, to w naszych lokalach bez przerwy sławą cieszą się pecety stacjonarne, przynoszące znacznie ogromniejsze możliwości - są nie tylko tańsze, dostarczają większą możliwość modyfikacji modułów, natomiast dodatkowo mogą być częściowo niesłyszalne! Czy każdy może mieć bezgłośny komputer PC i z jakimi kosztami się to łączy?

Bezgłośny komputer PC z dyskiem SSD

Naprawdę na samym wejściu wypada nadmienić, iż są dwie metody chłodzenia komponentów - pierwszą są dynamiczne wentylatory, które są rozstrzygającym zarzewiem zgiełku, drugą ponadto są wszego gatunku radiatory. To w samej rzeczy komputer chłodzony pasywnie może być najcichszą jednostką, dlatego, że pojedynczy zgiełk będzie wykrywał się z samych elementów, takich jak napędu CD, czy dysku twardego (rozwiązaniem może być wprawdzie zagospodarowanie dysku SSD). Należałoby nie zapomnieć o tym, że pasywny komputer PC, czyli komputer bez wentylatorów pożąda poprawnie przewiewnej obudowy, która umożliwi sposobne odprowadzanie ciepła z jej wnętrza.

Zdawać się może, że pasywnie chłodzony komputer to jedynie "słabe" składniki, które przez niewielką potęgę obliczeniową nie wywołują wielkich ilości ciepła do otoczenia. Nic z większym natężeniem mylnego! Dziś podzespoły komputerowe są tworzone w ten sposób, aby były jak w największym stopniu efektywne i zużywały jak najmniej żywości - stąd ważna jest zaledwie wielkość radiatora (i jego sama budowa) - wytwórcy kart graficznych, czy procesorów sami dostarczają nam nadzwyczaj częstokroć wybór przy zakupie - czy chcemy pozyskać składnik chłodzony pasywnie, czy aktywnie. Nic nie stoi tymczasem na przeciwności, ażeby na pewno w termin użytkowania danej jednostki przekształcić sposób jej chłodzenia!


Głosuj (0)
obligacje241 11:00:20 7/01/2015 [Powrót] Komentuj