Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Surowce naturalne - zalety inwestycji

oszczedzanieonline

Mój profil

Preferuję stosowanie metod rozsądnego i efektywnego oszczędzania, które przybliżają mnie do osiągnięcia celów finansowych, takich jak prywatna emerytura - to jest do wolności finansowej dzięki życiu rentiera.

Opis bloga

Metody rozsądnego i efektywnego oszczędzania, które przybliżą każdego do osiągnięcia celów finansowych, choćby prywatnej emerytury - tzw. wolności finansowej dzięki życiu rentiera.

archiwum

  2015
  Lipiec
  Maj
  Kwiecień
  Marzec
  Styczeń

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 26822 osób

Oszczędzanie Online

menu

 1. Strona Główna
 2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

 1. Księga Gości 0
 2. Dodaj do Księgi

mój avatar


oszczedzanieonline

Surowce naturalne - zalety inwestycji

Jak rozkazywać nazbieranym budżetem, tak aby na tym nie stracić? Na początek, nie wskazane jest lokować 100% pieniędzy w jednym trybie wkładania, czyli w inny sposób powiadając dywersyfikacja portfela. W co się opłaca lokować? Można inwestować w wielorakie kruszce takie jak złoto czy srebro. Jak inwestować w złoto?

Inwestycja w złoto polega zwyczajowo na zakupie którejś ilości tego metalu. Nabyć możemy złote sztabki ewentualnie złote monety. Złote monety to nazywane monety bulionowe,

które są wybijane z czystego złota, w rzeczy samej w celach inwestycyjnych, monety takie zwyczajowo nie mają nominału, są godne tak wiele jak dużo kruszec z którego są stworzone. Wartość złota w dłuższym okresie terminu non stop rośnie, dzięki temu lokując złoto mamy faktycznie gwarancję, że nie stracimy. Jak inwestować w srebro?

Inwestuj w srebro i złoto

Inwestować w ten kruszec możemy tak jak w złoto, czyli pozyskując sztabki srebra, a w większości przypadków srebrne monety, które nie mają nominału, a wybita na nich jest z reguły waga dając za przykład 1 uncja. Srebro jako materiał, który można wyczerpać i nie da się odbudować dodatkowo będzie zwiększało swą wartość w dłuższym okresie czasu, dzięki temu w podobny sposób jak w złoto wskazane jest w nie inwestować. Inwestycja w surowce normalne, a nie waluty ma dodatkowo inny plus.

O ile dojdzie do wielorakich sytuacji, które sprawią, iż waluta stanie się bezwartościowa, to cenne kruszce nadal będące doceniane, dlatego należałoby lokować w złoto inwestycyjne chociażby jedynie jako zabezpieczenie finansowe przed upadkiem systemów finansowych, bo nie wiemy jak wciąż potoczy się polityka walutowa całego świata.


Głosuj (0)
obligacje241 11:00:11 7/01/2015 [Powrót] Komentuj